Płyta - Vespere, nox et aurora

„Album „Vespere, Nox et Aurora” to swoisty hołd dla światła, dla odwiecznego porządku świata, w którym noc i dzień nie konkurują sobą, bo są nawzajem sobie i nam potrzebne. Aczkolwiek droga ku światłu jest długa i wymaga zmierzenia się z samym sobą i demonami nocy. Choć światło i cień pozostają ze sobą nierozłączne, to przecież obawiamy się wszystkiego, co pozostaje dla nas niejasne, niewidoczne.”

Maja Baczyńska
Czytaj więcej >

Płyta - Wacław Reimagined

Na album składają się wykonania renesansowych dzieł Wacława z Szamotuł oraz współczesnych sakralnych kompozycji inspirowanych tymi utworami. Pięć z dwunastu utworów to światowe prawykonania dzieł stworzonych specjalnie na zamówienie zespołu.

Utwory Wacława z Szamotuł zostały zaprezentowane w nowych interpretacjach, z wykorzystaniem improwizowanego akompaniamentu lutni i gitary renesansowej. Płyta porusza ważny temat nieustannego dialogu między przeszłością i teraźniejszością.

Płyta - Media Vita

Najnowsze nagrania Zespołu Wokalnego Minimus znajdziecie na pierwszej monograficznej płycie Marka Raczyńskiego – Media Vita. Wykonujemy na niej trzy kompozycje: Laudate DominumDominus illuminatio mea oraz Ave Regina Caelorum. Wzięliśmy także udział w nagraniu tytułowego utworu, Media Vita, jako część zespołu projektowego. Płyta dostępna w w formie CD m.in. w sieci Empik oraz w formie cyfrowej.


Dominus Illuminatio Mea (Marek Raczyński)

Płyta - Nie Tylko Kolędy

Zapraszamy do przesłuchania naszej najnowszej płyty Nie Tylko Kolędy!
Wszystkich zainteresowanych zakupem wydania płytowego, prosimy o kontakt pod adresem info@minimus.com.pl.


Inne nagrania